EzeL Dizisi Fan Sitesi

♥ Kenan İmirzalıoğlu [Aşk ve İntikam] Cansu Dere ♥

       EzeL Dizisi Fan SitesiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :


https://i.servimg.com/u/f78/12/38/66/89/ok10.png Sitemize www.ezel-dizisi.tr.cx adresinden daha hızlı ve pratik bir şekilde bağlanabilrsiniz !

  Portakal filesiyle dayak!

  Paylaş
  Tubist
  Tubist
  Administrator_Kurucu
  Administrator_Kurucu

  Mesaj Sayısı : 236
  Kayıt tarihi : 14/11/09
  Yaş : 28
  Nerden : Mersin

  Konu İkonu Portakal filesiyle dayak!

  Mesaj tarafından Tubist Bir C.tesi Kas. 21, 2009 6:25 pm

  Portakal filesiyle dayak!
  SİNA KOLOĞLU / MİLLİYET

  Evet, “Ezel” dizisinde rastladım. Ömer, Eyşan, Cengiz ve Ali’nin oyununa geldi... Bir ayrıntı beni pek bir ilgilendirdi. Ömer, soyguncu ve adam öldüren kişi olarak tutuklu. Onu sorguya alan polis, içinde portakal olan fileyle geliyor. “Bizim burada böyle” diyor! “Tekme tokat yok” diye de ekliyor. Ömer’e iki soru soruyor. Cevaplarını almayınca, portakal filesiyle vurmaya başlıyor. Böyle olunca, iz filan kalmıyormuş. Yani muayenede sorun çıkmıyormuş.

  Şimdi dikkatimi çekti, gerçekten bu bilinen bir yöntem mi? Yani polis, iz kalmasın diye portakal dolu fileyle mi baskı kuruyor? Polis, malum operasyonu böyle mi yapıyor? Senaryoya bu kadar ayrıntılı yansıdığına göre, bunun bir açıklaması olmalı... Darp izi olmasın diye portakal dolu fileyle sorgudan geçiyor demek ki insanlar!
  _________________  Oysa herkes öldürür sevdiğini ,kimi kılı bile kıpırdamadan..   Forum Saati Salı Ocak 22, 2019 7:57 pm