EzeL Dizisi Fan Sitesi

♥ Kenan İmirzalıoğlu [Aşk ve İntikam] Cansu Dere ♥

EzeL Dizisi Fan SitesiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :

https://i.servimg.com/u/f78/12/38/66/89/ok10.png Sitemize www.ezel-dizisi.tr.cx adresinden daha hızlı ve pratik bir şekilde bağlanabilrsiniz !

Süperstar jinekolog

Paylaş
    Tubist
    Tubist
    Administrator_Kurucu
    Administrator_Kurucu

Konu İkonu Süperstar jinekolog

Mesaj tarafından Tubist Bir C.tesi Kas. 21, 2009 6:10 pm

Süperstar jinekolog
    Yüksel Aytuğ / Sabah

Ezel'i izlerken "Acaba yanılıyor muyum?" dedim. Sonra kayıtlardan yeniden izleyince yanılmadığımı anladım. "Ezel"de Eyşan'ın gittiği jinekolog ile "Yaprak Dökümü"nde Fikret'i kontrol edip, çocuğun erkek olduğunu söyleyen kadın doktor aynıydı!.. "Ezel"deki muayenehanenin kapısında "Jinekolog Operatör Dr. Nur Özcan" yazıyordu. Eyşan, bebeğinin kalp atışlarını duyar duymaz, onu aldırmaktan vazgeçmişti. Ne gariptir ki, yaklaşık bir hafta önce bu kez "Yaprak Dökümü" dizisinde aynı doktorun muayenehanesinde tüm aile heyecan içinde Fikret'in ultrason sonuçlarını bekliyordu. "Dr. Nur Özcan" gerçek bir kişilik mi, yoksa hayali mi bunu bilmiyorum. Ama bildiğim bir gerçek var ki, doktor hanımefendi, 1997 yılına geri dönüş yapan "Ezel" dizisinde nasıl görünüyorsa, günümüzü anlatan "Yaprak Dökümü"nde de aynı şekildeydi. Aradan geçen 12 yılda zerre kadar yaşlanmamıştı!

Oysa herkes öldürür sevdiğini ,kimi kılı bile kıpırdamadan..

Forum Saati Salı Ocak 22, 2019 8:00 pm