EzeL Dizisi Fan Sitesi

♥ Kenan İmirzalıoğlu [Aşk ve İntikam] Cansu Dere ♥

       EzeL Dizisi Fan SitesiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :


https://i.servimg.com/u/f78/12/38/66/89/ok10.png Sitemize www.ezel-dizisi.tr.cx adresinden daha hızlı ve pratik bir şekilde bağlanabilrsiniz !

  İyi niyetli eleştiriye her zaman açığım

  Paylaş
  Tubist
  Tubist
  Administrator_Kurucu
  Administrator_Kurucu

  Mesaj Sayısı : 236
  Kayıt tarihi : 14/11/09
  Yaş : 28
  Nerden : Mersin

  Konu İkonu İyi niyetli eleştiriye her zaman açığım

  Mesaj tarafından Tubist Bir C.tesi Kas. 21, 2009 5:32 pm

  Podyumdan sete transfer olan Cansu Dere, SHOW TV'de bu akşam saat 20.00'de ilk bölümü yayınlanacak 'Ezel' dizisiyle çıtayı yukarı taşıyor. 'Oyuncu olarak ölmek istiyorum' diyen Dere, yapılan eleştirilere de temkinli yaklaşıyor: Bizim sektörde kıskançlıklar çok fazla. O yüzden benim için önemli olan söyleyenin niyeti...  Ezel dizisinde Kenan İmirzalıoğlu ile rol alıyorsunuz. Daha önce de aynı projede yer almıştınız. İyi bir ikili olduğunuzu düşünüyor musunuz?
  Kenan ile Uğur Yücel'in 'Alacakaranlık' projesinden beri birlikte çalışıyoruz. Ondan sonra 'Son Osmanlı Yandım Ali'de de birlikte rol aldık. Özel hayatıyla beğendiğim ve pozitif enerji yakaladığım bir dostum. Senaryoyu okuduğumda daha başrolde kimin olduğunu bilmeden bu rol için Kenan'ın çok iyi olacağını düşünmüştüm. Böyle uzun vadeli olması beklenen projelerde insanın anlaşabildiği ve iyi vakit geçirdiği isimlerle çalışması çok önemli. Kenan benim için çok kıymetli. Kamera önünde de arkasında da uyumlu bir ikiliyiz.


  KENAN'IN ROL ALMASI KARARIMI ETKİLEDİ


  Ezel merakla beklenen ve büyük bir proje. Rol almayı nasıl kabul ettiniz?
  Bir projeyi kabul ederken ince eleyip sık dokurum. Bu konuda çıtam oldukça yüksek diyebilirim. Ezel'de de Sedef Avcı ve Tuncel Kurtiz gibi önemli isimler var. Onlarla rol alma fikri benim için büyük bir etken oldu. Kenan'ın da yer alması yadsınamaz tabi. Kamera arkasındaki ve önündeki herkesle çok iyi anlaşıyoruz ve çekimler çok eğlenceli geçiyor. İnsan yaptığı işten keyif almalı. Şimdilik bu şansa sahibim.


  Bugüne kadar hep başarılı ve ses getiren işlerde rol aldınız. Oyunculuk konusunda bundan sonraki hedefiniz nedir?
  Projeleri kabul ederken uzun süre düşündüğüm için hep kaliteli yapımlarda yer aldım. Bundan sonrasına dair tek beklentim bunun böyle devam etmesi. Bugüne kadar rol aldığım hiçbir projeyi bir öncekinden üstün görmedim. Çünkü mesleğe yeni başladığımda sadece kamera önünde olmak için hiçbir yapımda rol almadım. Kaliteye her zaman önem verdim. Oyunculuk benim için çok önemli ve artık kendimi bu alanda yükseltmek istiyorum. Mesleğim artık oyunculuk diyebilirim. Bundan sonrası için tek idealim oyuncu olarak emekli olmak.


  DERS ÇIKARIR, SÜREKLİ KENDİMİ GELİŞTİRİRİM


  Size yöneltilen eleştirilerden ders çıkarır mısınız?
  Bizim camiada eleştiriden çok kimin yaptığı daha büyük öneme sahip. Çünkü eleştiri yapan niyetini ortaya koyuyor. Kıskançlıkların fazla olduğu bir sektör bizimki. Bu anlamda kötü niyetli olmadığını düşündüğüm eleştirilere her zaman açığım. Genel anlamda ders çıkarır ve kendimi o yönde geliştirmeye çalışırım. Yeter ki niyet iyi olsun.

  Çağan Irmak'ın korku filminde rol almıştım. 'Son Osmanlı Yandım Ali' ise dönem filmiydi. Hepsinde kendimi gösterdiğime inanıyorum. Karakterimden uzak rollerde yer almak benim için daha cezbedici. Bugüne kadar hiç komedide yer almadım ama gerekirse onun da üstesinden gelebileceğime inanıyorum. Özellikle şunu oynamalıyım dediğim bir takıntım yok ama 'Cansu'dan ne kadar uzak olursa o kadar iyi.
  _________________  Oysa herkes öldürür sevdiğini ,kimi kılı bile kıpırdamadan..   Forum Saati Salı Ocak 22, 2019 7:58 pm