EzeL Dizisi Fan Sitesi

♥ Kenan İmirzalıoğlu [Aşk ve İntikam] Cansu Dere ♥

       EzeL Dizisi Fan SitesiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :


https://i.servimg.com/u/f78/12/38/66/89/ok10.png Sitemize www.ezel-dizisi.tr.cx adresinden daha hızlı ve pratik bir şekilde bağlanabilrsiniz !

  Ezel 15. Bölüm Özeti

  Paylaş
  Tubist
  Tubist
  Administrator_Kurucu
  Administrator_Kurucu

  Mesaj Sayısı : 236
  Kayıt tarihi : 14/11/09
  Yaş : 28
  Nerden : Mersin

  Konu İkonu Ezel 15. Bölüm Özeti

  Mesaj tarafından Tubist Bir Ptsi Haz. 21, 2010 10:59 pm

  Yapım : AY Yapım / Kerem Çatay
  Yönetmen : Uluç Bayraktar
  Senaryo : Kerem Deren, Pınar Bulut
  Müzik : Toygar Işıklı
  Oyuncular : Kenan İmirzalıoğlu (Ezel Bayraktar), Cansu Dere (Eyşan Atay), Yiğit Özşener (Cengiz Atay), Barış Falay (Ali Kırgız), Sedef Avcı (Bahar Tezcan), Tuncel Kurtiz (Ramiz Karaeski), Salih Kalyon (Serdar Tezcan), Barış Serma (Can Atay), Bayazıt Gülercan (Mümtaz Uçar ), İpek Bilgin (Meliha Uçar ), Kemal Uçar (Mert Uçar), Sarp Akkaya (Tevfik Zaim), Güray Kip (Kamil Çalıca), Bade İşçil (Şebnem Sertuna), Bengü Benian (Nükhet Özbağ), Berivan Dural (Aylin Çevik)
  Yayın Tarihi : 25 Ocak 2010 / Pazartesi
  Yayın Saati : 20.00

  15. BÖLÜM ÖZETİ / 1. BÖLÜM ÖZETİ (ATV)

  Serdar ve Ali’nin takibi tehlikeli yerlere gidiyor. Ulaştıkları son noktada iyice köşeye sıkışan Ezel, karşı atağa geçer ve Serdar’ın peşine düşer. Şimdi iki adam da birbirinin geçmişini araştırıyor. Ezel, Serdar’ı araştırırken öyle bir koz bulur ki, bu kozu ele geçirirse, kaderi değişecek, oyunun tek galibi o olacak. Ama Ali de aynı kozun peşinde.
  Ezel önce öğrendiği gerçekleri Eyşan’ın yüzüne vuracak. Sonra hızla harekete geçecek. Çünkü Serdar, Ezel hakkındaki gerçeği öğrenmek üzere. Aynı anda Ali o koza Ezel’den önce ulaşmak üzere. Üstelik bu kez Ramiz de Ezel’in yanında değil. Çünkü ilk kez o da köşeye sıkışmış durumda.
  _________________  Oysa herkes öldürür sevdiğini ,kimi kılı bile kıpırdamadan..   Forum Saati Salı Ocak 22, 2019 7:59 pm